Pradžia

Edukacinė erdvė

Pradžia


EDUKACINĖ ERDVĖ

Bibliotekos Edukacinė erdvė, įsikūrusi Herkaus Manto g. 9a (Klaipėda), laukia kiekvieno norinčio kurti, išbandyti technologines naujoves, domisi ekologija, nori įgyti skaitmeninio ir medijų raštingumo žinių ar smagiai praleisti laiką pramogaujant. Edukacinės erdvės komanda – edukatoriai, bibliotekininkai bei IT specialistai– visada pasiruošę atsakyti į rūpimus klausimus, supažindinti su kompiuterinės ir programinės įrangos galimybėmis, papasakoti apie erdvėje vykdomas veiklas.

Edukacinės erdvės Laisvalaikio, Spaustuvėje, Verslumo, Kompiuterių klasėje vyksta įvairi veikla. Rengiamos edukacijos kiekvienam pagal pomėgius ir poreikius.

Edukacinėje erdvėje rasi galingų kompiuterių, su specialia programine įranga, skirtų dirbti su 3D modeliavimu ir medijomis, Wacom grafikos planšetę, 3D spausdintuvąfoto skenerįArduino ir Rasberry Pi mikrokompiuterius, planšetinius kompiuterius, XboxLEGO konstruktorių rinkinius, dronus360 kamerą.

Kam arčiau prie širdies tekstūros ir rankdarbiai, pas mus ras įvairių priemonių ir medžiagų. Siuvimo mašinomis ir popieriaus presais galėsi realizuoti įvairiausius savo sumanymus.

Edukacinės erdvės patalpas galima nuomoti, nemokamai rengti renginius arba tiesiog praleisti laiką, pavyzdžiui, žaidžiant stalo žaidimus, kurių ten yra išties daug.

Edukacinėje erdvėje vykdomos Kultūros paso edukacijos.

Tel.: (8 46) 412 532
El. paštas erdve@klavb.lt
Facebook paskyra: Edukacinė erdvė